GÜNDEM

Hizmet İş Seçimlerinde Son Dakika: Konakçı, Adayım Bu Bir Adım Dedi

Hizmet İş Seçimlerinde Son Dakika: Konakçı, Adayım Bu Bir Adım Dedi

Malatya’nın tanınmış ve sevilen simalarından yönetmen oyuncu Ömer Konakçı Hizmet İş’in yeni seçim döneminde bağımsız delege adayı olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu. Konakçı, yaptığı adaylığının ilerisi için bir adım olacağını ve kazanması durumunda başka hamleler yapacağının sinyalini verdi.

Konakçı Sendika Başkanlığı mı Düşünüyor?

Yaptığı açıklama da Sendika başkan adayı olacağının da sinyalini veren Konakçı, oy kullanan herkesin vicdanının sesine kulak vermesini istedi.

Açıklamanın ardından yaptığımız kamuoyu araştırmalarında Yeşilyurt Belediyesi Konak Kültür ve Sanat Merkezinde Koordinatörlük görevi yapan Konakçı’nın yapılacak seçimleri kazanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

İşte Konakçı’nın yaptığı yazılı açıklama:

Kıymetli mesai arkadaşlarım abilerim ablalarım

Üyesi olduğumuz Hizmet İş Sendikasının yarın ki delege seçimlerinde bağımsız aday olarak yola çıkmış bulunmaktayım.

Amacım 38 yıllık hayatıma sığdırdığım inandığım bildiğim alışkanlıklarımla yoluma devam etmek; doğruları söylemek, haklının hakkını savunmak ve ilerisi için adımlar atabilmektir. 

Bağımsız olarak seçildiğim takdirde zaten her daim dile getirdiğim zaman ve emek gaspını daha yüksek sesle haykırmaya devam edeceğim.

Hiç kimse kimsenin kölesi değildir. İşçiler olarak bizlerinde vakit geçirmesi gereken aileleri ve dostları vardır. İdame ettirdiğimiz hayatlarımız, geçimimizi sağlayıp sorumluluklarını aldığımız ailelerimiz, sosyal zamanlarımızı daha iyi geçirebilmek için haklarımız ve yarınlarımız için hayallerimiz vardır.

Bu bilinçle bildiklerimizi anlatmaya haklarımızı savunmaya varsanız bende varım.

Sizlerin ve kendi vicdanımın sesiyle çıkmış olduğum bu yolda yarın ki seçimlerin hayırlı olmasını diliyorum.