SAĞLIK

Malatya’da Siberian Wellness Ürünlerine İlgi Giderek Artıyor

Malatya’da Siberian Wellness Ürünlerine İlgi Giderek Artıyor

Haskoloğlu ve Konakçı Sağlıklı Yaşam İçin Siberian Wellness’i Önerdi

Sinema ve Tiyatro oyuncusu Ömer Konakçı hızla gelişen değişen dünyada yapacağımız en iyi yatırım kendimize bakmaktır dedi ve neden Siberian Wellness kullanmalıyız diye açıklamalarda bulundu. Konakçı yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı. Zamanın su gibi aktığı hayatlarımızda en önemli ve en çok dikkat etmemiz gereken tek şeydir sağlığımızdır. Su gibi akıttığım hayatımda su kadar önemli ürünlerle yani Siberian Wellness ile ne yazık ki ben çok geç tanıştım. Evet, su kadar önemli dedim çünkü su kelimesini tesadüfen söylemedim. Zira hemen hemen hepimizin duyduğu şey gerçektir, su hayattır. Su zinde tutar, formumuzu korur, su cildi güzelleştirir, gençleştirir, baş ağrısına iyi gelir, stresi önler, kötü nefesle mücadele eder, sıkıntılardan uzaklaştırır. Yani sözün özü Siberian Wellness da, su gibi azizdir. Her bir ürün su gibidir. Su’yu ihmal edemeyiz ve Su’ya muhtacız. Su gibi berrak, su gibi şeffaf, su gibi şifadır Siberian Wellness. O yüzden kullanmalı, kullandırmalıyız. 

Neden Sizden Almalılar?

Ürünlerini iyi bilen, kişisel eksikliklerinizi öğrenip sizleri onlara göre yönlendiren Ömer Konakçı’dan alacağınız ürünlerle hayata yeniden gelmiş gibi olacaksınız.

Neden Şimdi Almalılar?

Çünkü hayatlarımızın hızla ilerlediği bir günü bile Siberian Wellness’sız geçirmek, sağlığımıza dikkat etmek, yarınlara daha sağlıcakla ilerlemek zorundayız. Unutmayın her şey kendinize yapacağınız iyilikle başlayacak. Hani dostlarımız bizlerle vedalaşırken bir dilekte bulunurlar ya kendine iyi bak diye. Aslında sihirli sözcüktür bu. Kendine iyi bak o zaman Siberian Wellness ile hayata yeniden başla. Önce kendine sonra dostlarına ve sevdiklerine iyi bak…

Malatya’da işaret dili öğretmenliği ve tercümanlığı yapan Emine Haskoloğlu ise “Siberian Wellness, 24 yıl önce Sibirya'da kurulan ve yabani Sibirya bitkilerinden doğan sağlık, güzellik ve spor ürünleri üretmektedir. Ürünler dünyanın her yeri ile paylaşmakta: Avrupa, Asya ve eski Sovyet ülkelerinde yüzbinlerce insan Siberian Wellness markasına güveniyor ve tüketiyor” dedi. Haskoloğlu: "Siberian Wellness ürünleri bizlere Uluslararası Kalite Standartlarını sunuyor. HACCP: Depolamadan nakliyeye ve satıma kadar gıdasal ürünler üretiminin en kapsamlı kontrolüne tanıklık eder. FDA: Üretimde "Modern Sağlık Laboratuvarı" ABD Sağlık ve İnsan Hizmetleri Departmanı Gıda ve İlaç İdaresi'ne resmi olarak kayıtlıdır ve kendi kayıt numarasına sahiptir. GMP: Tıbbi ve veterinerlik amaçlı ilaçların üretim organizasyonu ve kalite kontrol standartlarının karşılandığını onaylar." dedi.

Haskoloğlu açıklamalarının devamında şunları söyledi: Neden Siberian Wellness kullanmalılar? Çünkü vadettiği her şeyi gerçekleştiren ürünler her cilt tipine uygun ürünler mevcut, aynı zamanda kaliteli ve doğal oluşundan içleri rahat bir şekilde kullanacaklar o yüzden de 2 kat daha verim alacaklar. Neden benden almalılar? Çünkü ben herkesi bir değil kişisel olarak değerlendirip ona göre ürünler sunuyorum ve devamında da takip ediyorum güzellik uzmanı değilim ama Siberian Wellness eğitimleri sayesinde cilt tipine göre hangi ürün olmalı ne ile desteklenmeli her şeyi öğrendim. O yüzden benden ürün alanlar çok şanslı.

Neden Şimdi almalılar? Çünkü her şey geç olmadan zamanı geçmeden ürün kullanmak kişi için çok önemli zaman kaybı yaşamamak adına biran önce ürünleri alıp kullanmaya başlanılmalı.