SİYASET

Bilal Yıldırım: “Malatya’mızı ahlaklı ve adil bir belediyecilik ile buluşturacağız”

Bilal Yıldırım: “Malatya’mızı ahlaklı ve adil bir belediyecilik ile buluşturacağız”

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, “Biz, Malatya’nın kazanması için, Malatyalıların kazanması için siyaset yapıyoruz. Birlikte Malatya'yı yeniden yaşanılabilir mutlu bir kent haline getireceğiz.” dedi.

Oto Pazarında esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Yıldırım, Malatya’da değişimin ancak vatandaşların desteği ve sandıkta vereceği oylarla gerçekleşebileceğini belirtti ve “Milli Görüşün temsilcisi olan Yeniden Refah Partisi olarak, vatandaşımızın önüne alternatif parti olarak çıktık. CHP’ye oy vermeyi düşünen vatandaşlarımız için alternatif parti Yeniden Refah Partisi’dir. Türkiye’de büyüyen tek parti Yeniden Refah Partisi’dir. Malatya’da ve birçok il ve ilçede belediye seçimlerini kazanacağız.” dedi.

İftar sonrası kafeleri ziyaret ederek gençlerle ve vatandaşlarla buluşan Bilal Yıldırım, “Malatya’mızı ahlaklı ve adil bir belediyecilik ile buluşturacağız. Belediyenin hizmetleri ve imkanları her kesime ve herkese adil olarak ulaştırılacak.  Sadece bir avuç toplulukla hareket etmeyeceğiz. Belediyeciliğin tüm imkan ve uygulamaları ahlaklı bir anlayış ve yönetim ile yerine getirilecek. Artık son 20 yılda olduğu gibi kişiyi ve kişilere özel imar çalışması olmayacak.  Bir daha deprem yaşandığında Malatyalılar 30-40 yıllık birikimlerini kaybetmeyecek. Bir daha deprem yaşandığında Malatya’nın enkaza dönüşmemesinin alt yapısını hazırlayacağız. Bunu ancak biz yaparız, çünkü Milli Görüşün temeli ahlaklı belediyeciliktir. Biz, Malatya’nın kazanması için, Malatyalıların kazanması için siyaset yapıyoruz. Birlikte Malatya'yı yeniden yaşanılabilir mutlu bir kent haline getireceğiz.” ifadelerini kaydetti. 

AdminAdmin